Melissa & Doug - příběh manželského páru z amerického Connecticutu

Ačkoliv se říká, že jsou Spojené státy americké zemí neomezených možností, není zde vůbec jednoduché začít a posléze úspěšně vést kariéru v jakémkoli oboru. Ovšem, když už se povede, stojí za tím v naprosté většině případů senzační příběh a jeden takový Vám právě přinášíme. Přeneseme se nyní na konec 80. let do amerického státu Connecticut, kde začíná právě příběh Melissy a Douga Bernsteinových. Mladý pár od počátku věděl, že náplní jejich života bude mimo rodinu také výroba vysoce kvalitních, především vzdělávacích hraček. Nejprve dali dohromady své veškeré životní úspory a tak to postupně začalo. Jak to velmi často nejen v Americe bývá, i Melissa a Doug, kteří dnes vedou úspěšnou firmu, začínali v garáži, a to konkrétně u Dougových rodičů. Pracovali dnem i nocí, až spolu vyvinuli svůj první produkt. Poté si od Dougova otce vypůjčili velké kombi, se kterým postupně objížděli celé východní pobřeží Spojených států za účelem dodávání svých produktů do obchodů, ale také shánění nových obchodních zástupců. 

Pár si u svých produktů dal velmi záležet na odezvě zákazníků a proto Melissa a Doug na své výrobky uváděli jejich telefonní číslo. Hovory přijímali dokonce i v noci, jen aby své produkty díky odezvě zákazníků mohli vylepšovat. V průběhu dalších let přišli manželé s řadou inovativních výrobků, které vyvinuli také díky velmi pečlivému otestování svých nových produktů přímo na svých vlastních dětech, kterých manželé Bernsteinovi mají celkem šest. Mezi nejvýznamější výrobky této firmy patří převším dřevěné, ale také podlahové, vzdělávací, či jiné puzzle, kterých v průběhu dekády vzniko přes 1000 verzí! Nicméně značka Melissa & Doug není zdaleka pouze o puzzlích. Za zvláště pozoruhodnou kategorii lze považovat jejich plyšové hračkyVelice pěkné a výborně zpracované výrobky od značky Melissa & Doug naleznete v kategorii hrajeme si na... Samozřejmě lze v naší nabídce nálezt spoustu dalších produktů od této úspěšné firmy. Konečně, snad všechny výrobky manželů Bernsteinových jsou pozoruhodné a zaměřují se nejen na kvalitu a takřka dekorativní design, ale především na rozsáhlejší možnosti kreativity, vzdělávací funkce a zábavy.

Ambiciózní pár to nakonec dokázal a postupem let se firma rozrostla do takové míry, že její poptávka i nabídka přesáhla hranice Spojených států amerických. Nejprve se produkty začaly importovat do Velké Británie, poté do celého světa. Jsme tedy velice rádi, že Vám prostřednictvím našeho eshopu můžeme tyto zvlášť originální a vysoce propracované produkty dodat do vašich domovů a sdílet tak radost z úspěchu firmy Melissa & Doug. Tak tedy, budeme počínání Melissy a Douga Bernsteinových a jejich společnosti s potěšením nadále sledovat a přejeme jim mnoho zdaru do budoucnosti! A Vám nezbývá než popřát příjemné prohlížení a pohodlný nákup na našem eshopu. 

 

 

MenuX

Provozovatel webu, Kristýna Siberová, se sídlem náměstí Míru 12/7, Batelov, 588 51, IČ: 87230429, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím