Doprava a platby

Objednávky od 2 500,- Kč - Doprava zdarma

Platí pro 1 balík do hmotnosti 30 kg včetně obalu a pouze pro Českou republiku.

 

1) Dobírka - Česká pošta - Balík do ruky


Poštovné v rámci České republiky
Cena zboží včetně poštovného je uhrazeno České poště při převzetí zboží. Poštovné vč. dobírky činí 149,- Kč. Garantovaná doba doručení je do následujícího pracovního dne po odeslání. Nejste-li zastižen(a) doma, je zásilka uložena na Vaší poště k vyzvednutí po dobu 7 dnů. Zásilky jsou po dobu přepravy pojištěny.

 

2) Platba předem (kartou online platební brána GoPay, nebo bankovním převodem) - Česká pošta - Balík do ruky

 

Platba převodem na účet firmy, variabilní symbol je číslo objednávky. Zboží je zasláno po připsání úhrady na bankovní konto provozovatele eshopu Fio banka, a.s. č.ú. 2400215392/2010, Českou poštou jako balík do ruky, cena odeslání je 99,- Kč vč. balného.

Garantovaná doba doručení je do následujícího pracovního dne po odeslání. Nejste-li zastižen(a) doma, je zásilka uložena na Vaší poště k vyzvednutí po dobu 7 dnů. Zásilky jsou po dobu přepravy pojištěny.

 

3) GLS - Kurýrní služba - Dobírka


Balík zaslaný expresní balíkovou službou - doručován následující pracovní den po odeslání. Řidič(ka) Vám obvykle zavolá, aby s Vámi dohodl(a) orientační čas svého příjezdu. V objednávce uveďte číslo svého mobilního nebo jiného kontaktního telefonu. Cena odeslání je 149,- Kč vč. dobírky a balného.

 

4) Platba předem (kartou online platební brána GoPay, nebo bankovním převodem) - GLS Kurýrní služba


Balík zaslaný expresní balíkovou službou - doručován následující pracovní den po odeslání. Řidič(ka) Vám obvykle zavolá, aby s Vámi dohodl(a) orientační čas svého příjezdu. V objednávce uveďte číslo svého mobilního nebo jiného kontaktního telefonu. Platba převodem na účet firmy, variabilní symbol je číslo objednávky. Zboží je zasláno po připsání úhrady na bankovní konto provozovatele eshopu Fio banka, a.s. č.ú. 2400215392/2010 , Kurýrní službou GLS, cena odeslání je 99,- Kč vč. balného.

 

5) Osobní odběr - Zdarma


Vzhledem k tomu, že zatím není otevřený kamenný obchod, osobní odběr je možný po telefonické domluvě a platbě předem, na adrese: náměstí Míru 12/7, Batelov, 588 51. Prosím volejte na telefonní číslo 776 253 479. Děkujeme. Osobní odběr je zdarma.

 

6) Osobní odběr Zásilkovna 555 výdejních míst - Dobírka


Pro svůj balíček si můžete zajít sami do některého z odběrných míst - Zásilkoven. Je jich už více než 550 po celé republice. Při osobním odběru by měl být balíček připravený k vyzvednutí do 2 - 3 pracovních dnů po odeslání ze skladu. Než se pro něj vypravíte, počkejte na SMS a e-mail s potvrzením, že je zásilka připravena. Cena odeslání je 89,- Kč vč. dobírky a balného.

 

7) Platba předem (kartou online platební brána GoPay, nebo bankovním převodem) - Osobní odběr Zásilkovna 555 výdejních míst

 


Pro svůj balíček si můžete zajít sami do některého z odběrných míst - Zásilkoven. Je jich už více než 550 po celé republice. Při osobním odběru by měl být balíček připravený k vyzvednutí do 2 - 3 pracovních dnů po odeslání ze skladu. Než se pro něj vypravíte, počkejte na SMS a e-mail s potvrzením, že je zásilka připravena. Platba převodem na účet firmy, variabilní symbol je číslo objednávky. Zboží je zasláno po připsání úhrady na bankovní konto provozovatele eshopu Fio banka, a.s. č.ú. 2400215392/2010 , Zásilkovnou, cena odeslání je 69,- Kč vč. balného.

MenuX

Provozovatel webu, Kristýna Siberová, se sídlem náměstí Míru 12/7, Batelov, 588 51, IČ: 87230429, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím