Vítejte na našem novém webu!

Pokud již s naším eshopem Společenské hry - hračky máte zkušenosti a právě jste zavítali, dost možná jste si všimli poněkud velké změny. :) Ano, s potěšením Vám představujeme náš nový web! Dosud jsme usilovně pracovali a stále pracujeme na tom, aby náš web dostal nejen nový kabátek, ale aby se zároveň stal přehlednějším, příjemnějším a pohodlnějším právě pro Vás. Takže je to tady! Jaké že nejzásadnější novinky či změny jsme tedy pro Vás připravili?

 

Naše nové stránky mají nejen nový, "dospělejší" design, ale třeba také nově přeorganizované kategorie a podkategorie zboží. Náš eshop se tak v tomto ohledu stává přehlednějším. Ce se tedy této záležitosti týče, největší změny se týkají kojeneckého sortimentu. V kategorii pro nejmenší jsme rozřadili a dále rozřazujeme naši nabídku specifičtěji podle věku. Nově tak můžete vyhledávat zboží dle věku, položky vhodné pro děti do 1 roku jsou nyní kategoricky rozděleny na 0-6 měsíců a 6-12 měsíců (viz obrázek pod odstavcem). V dalších kategoriích, jako pro holky a pro kluky oproti našim již minulým stránkách už tolik zásadních změn nenajdete, nicméně jsme zde zpřehlednili a zjednodušili organizaci podkategorií.

 

Mezi další novinky patří sekce oblíbené. Sem si můžete přidávat cokoli Vás z naší nabídky zaujme a tyto položky pak můžete sledovat z jednoho místa a pravidelně se k nim vracet. Pro tuto funkci není vůbec třeba se na našem eshopu jakkoli registrovat či přihlašovat! Prostě vaše oblíbené zboží na tento seznam přidejte a vratťe se na náš eshop klidně za týden či měsíc a nejspíš tam pořad bude! Vámi zvolené položky váš prohlížeč v sekci oblíbené na našich stránkách uchovává do doby, dokud tyto položky buďto sami ze seznamu oblíbených produktů neodstraníte, dokud se vámi vybrané zboží v této sekci nevyprodá či dokud např. nevymažete na vašem prohlížeči mezipaměť apod. Dále propracovaná plná responsibilita s mobilními telefony či tablety uživatelům těchto zařízení zcela usnadní jak prohlížení jednotlivých produktů, tak samotný nákup na našem eshopu. Také samotný proces nakupování je nyní o něco rychlejší a jednodušší. To jsou tedy asi nejvýznamnější změny v našem eshopu, nyní v novém provedení. Ty další určitě v průběhu pobytu na našem novém webu zaregistrujete. :)

 

Jak už to však také bývá, s příchodem čímkoli nového se obvykle sem tam vyskytnou nějaké větší či menší potíže. Moc Vás tedy prosíme, pokud byste jakoukoli chybu na našem webu přeci jen našli, abyste nás neváhali kontaktovat. I přestože byly naše nové stránky již spuštěny, stále na nich usilovně pracujeme. Děkujeme za Vaši trpělivost! Doufáme, že veškerá vylepšení a nové funkce oceníte a pevně věříme, že si na náš modernizovaný eshop Společenské hry - hračky v naprosté pohodě zvyknete. Přejeme Vám mnoho příjemných chvil v našem internetovém obchodě a moc se těšíme na Vaši odezvu!

 

Vaše Společenské hry - hračky  

MenuX

Provozovatel webu, Kristýna Siberová, se sídlem náměstí Míru 12/7, Batelov, 588 51, IČ: 87230429, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím