Dětské hry pro předškoláky

Dětské hry obohatí dětský svět

Potřebujete kvalitní, bezpečné a smysluplné společenské hry pro děti předškolního věku? Chcete aby se Vaše děti učily čísla, abecedu, hodiny a poznali spoustu nového formou zábavy? Dětské společenské hry z naší nabídky Vašim dětem připraví mnoho krásných chvil a zároveň je naučí spoustu nového. Nejenom, že dětské hry zabaví děti na dlouhé hodiny, ale připraví je i na školní docházku. Každý rodič přece chce, aby jeho děti byly šťastné a zároveň touží po rozvoji jejich osobnosti a vědomostí. Dětské společenské hry jsou tou správnou volbou, jak docílit všeho potřebného pro Vaše ratolesti.

Dětské hry - škola hrou

Který z rodičů by si nepřál, aby jeho děti byly chytré, vnímavé a rozvoj jejich osobnosti se ubíral správným směrem? K tomu všemu jim v nemalé míře dopomohou i deskové naučné hry, které jsou určeny dětem od 2 do 6 let. Dětské naučné hry mohou být použity na celou řadu vzdělávacích způsobů. Pokud chcete naučit své ratolesti hodiny, v naší nabídce naleznete celou řadu her věnovaných této tématice. Velmi oblíbená výuková hra je od předního českého výrobce ALBI, která svými ilustracemi na motivy Ferdy mravence, děti vyučuje hodiny a čísla. Nejpřednějším výrobcem společenských her, který se zaměřil na výuku dětí již od 2 let, je výrobce GRANNA. Hry od tohoto výrobce jsou velice zábavné, pestré a hlavně, jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Děti se velice zábavnou formou učí rozeznávat protiklady, barvy, zvířata, obohacují si slovní zásobu a především se učí logickému myšlení. Samozřejmě jsou u nás k dostání i dětské hry, které děti učí abecedu, počítání, slova a slovní spojení a mnoho dalšího. Didaktické hry jsou tím nejlepším k rozvoji Vašich dětí. Bylo prokázáno, že převážná většina dětí se lépe a snáz učí, pokud je učení vedeno zábavnou formou a to přesně splňují didaktické hry.

Dětské deskové hry - zábava s rodiči

Společenské hry by neměli chybět v žádném dětském pokojíčku. Dětské deskové hry jsou nejčastější výplní volného dětského času a ne jenom jejich, u společenských her se může sejít celá rodina, zapojí se sourozenci i máma s tátou. Společenské hry trénují důvtip, logické myšlení, ale především utužují vztahy celé rodiny. Především pro předškolní děti jsou tyto faktory velmi důležité, protože se tím rozvíjí jejich osobnost a smysl pro fair play. Najděte si alespoň 2 x týdně čas a věnujte ho svým dětem při společném hraní deskových her. Ve finále je už jedno jakou hru zvolíte, ať už si zahrajete se svýmy dětmi naučné hry, vzdělávací hry, nebo obyčejné člověče nezlob se, vždy se všichni pobavíte a rozvoj dětské osobnosti ochuzen nezůstane. Jedním z největších hitů posledních let, je rychlá karetní postřehová hra Dobble. Tuto hru k nám český trh připravila firma ADC Blackfire a výrobcem je francouzská firma Asmodée. Dobble je přesně ta společenská hra, která zabaví celou rodinu na dlouhé hodiny.

 

MenuX

Provozovatel webu, Kristýna Siberová, se sídlem náměstí Míru 12/7, Batelov, 588 51, IČ: 87230429, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím