Dřevěné hračky - rozvoj dítěte

Dřevěné hračky - kvalita za rozumnou cenu

Dětské hračky vyrobené ze dřeva, patří už dlouhá staletí ke každodenní zábavě všech dětí. Dokonce i v dnešní přetechnizované době patří dřevěné hry a hračky k oblíbeným a jejich obliba stále vzrůstá. Mnoho dospělých, ale i dětí, dávají přednost hračkám vyrobených ze dřeva před hračkami vyrobenými z plastu či hračkami elektronickými, které svítí čí vydávají nějaké zvuky. Takže pokud hledáte hračky, které v sobě zahrnují, kvalitu, odolnost, přírodní materiál a samozřejmě i rozumnou cenu, určitě se Vám vybaví dřevěné hračky. Pod tímto názvem si nemusíte představit jenom hračky pro nejmenší, ale i hračky pro kluky, hračky pro holky a pochopitelně na své si přijdou i starší děti a dospělí, pro které máme připravené společenské hry.

Děti potřebují i vzdělávací hračky k rozvoji své osobnosti

V době počítačů, bezdrátového přenosu dat a PC her se každý rodič obává, aby jeho děti celé dny neseděly u počítače. Není nic lepšího, když si děti hrají a zároveň rozvíjí své motorické dovednosti, smysly, fantazii, učí se poznávat čísla, písmenka, tvary a barvy, a to vše díky hře a zábavě. Dnešní dřevěné hračky jsou moderní a splňují všechna náročná kritéria dnešní doby. Díky těmto hračkám se děti učí hravou formou zavazovat tkaničky, učí se hodiny, dřevěné puzzle dětem umožní seznámit se s abecedou, a to ve formě zvířátek, naučí se čísla a počítat, a to vše díky rozmanitosti dřevěných hraček. Výrobci dřevěných hraček pochopitelně nezapomněli ani na děti předškolního i školního věku, pro které máme připraveny kuličková počítadla, násobící kostky, dřevěné početní tyčinky a samozřejmě pokud chcete zábavnou formou učit své děti i základy angličtiny, tak i na to bylo pamatováno.

Dřevěné hračky pro kluky, pro holky a pro nejmenší děti

Aby si děti rozvíjely svoji osobnost a své schopnosti, nemusí si bezpodmínečně hrát s didaktickými hračkami, ale stačí pouze aby si hrály. Už jen to, že si děti hrají, zdokonalují si motorické dovednosti, fantazii a rozpoznávají různé tvary a barvy. Pokud máte doma malého stavitele, určitě mu uděláte radost když navštívíte kategorii dřevěné kostky, dřevěné stavebnice a nebo dřevěné nářadí. Aby ale mohl váš malý architekt postavit složité stavby, musí nějak dopravit na staveniště materiál. K tomu potřebují kluci dřevěná auta a stroje. K přepravě nejsou vždy ale zapotřebí pouze auta a různé stavební stroje, ale i dřevěné vláčky a vláčkodráhy s příslušenstvím. Ne každý kluk je ale rozeným stavitelem. Spoustu chlapců si rádi hrají na rytíře a nebo piráty. Na své si přijdou i děvčátka, pro které výrobci dřevěných hraček připravily, dřevěné kočárky pro panenky, domečky pro panenky s příslušenstvím, kuchyňky a spoustu dalších hraček, které rozzáří tváře vašich nejmenších holčiček. Každá holčička chce být i přirozeně krásná jako její maminka, takže v kategorii dřevěné korálky si každá malá parádnice přijde na své. Aby jsme ale docílili opravdu toho, že vaše děti se budou správně rozvíjet, musíme začít u těch nejmenších. Dřevěné hračky pro nejmenší jsou nedílnou součástí jejich správného vývoje. Dřevěné hračky pro nejmenší děti jsou ideální. Masivní dřevo snese kousání, házení, ale co je nejdůležitější, jsou zdravotně nezávadné a rozvíjejí jejich hmatové a motorické schopnosti.

Dřevěné hračky - zábava na ven

Při rozvoji vašich dětí je samozřejmě důležitý i pohyb a jak pohybu nejlépe docílit? Samozřejmě na čerstvém vzduchu, venku nebo na zahradě. Dřevěné hračky nabízí mnoho způsobů vyžití. K nejoblíbenějším patří dřevěná odrážedla, která dětem poskytují spoustu pohybu. Na zahradě jako skvělý pomocník při krácení dlouhých chvil, pomůže dětská dřevěná houpačka. Veškeré houpačky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního a tvrdého dřeva, takže Vaše ratolesti jsou po celou dobu houpání v bezpečí. Dlouhé hodiny trávené na zahradě jsou pro naše děti nejvzácnější tehdy, když si mohou hrát s námi rodiči. Házení kroužků na cíl, minigolf, kuželky, kroket ale i velké zahradní mikádo, to jsou všechno hry, které Vám zaručí krásné a dlouhé hodiny zábavy s Vašimi dětmi a celou rodinou. Dřevěné hračky a hry na ven, Vám nepochybně zaručí zábavu pro celou rodinu, při které si budujete vztah se svými dětmi.

Dřevěné společenské a deskové hry

Jak už jsme se zmínili na začátku, dřevěné hračky a hry nejsou jen pro děti nejmenší, ale i pro děti školního věku a dospělé. Takže zapomeňte na výmluvy a udělejte si čas, protože čas strávený s vašimi dětmi je k nezaplacení. Dřevěné deskové hry procvičí dětskou i Vaší logiku, postřeh, paměť a hlavně se pobavíte, protože spousta společenských her jsou velice vtipné. Víceúrovňové logické hry z řady SMART GAMES Vašim dětem zdokonalí logické myšlení, prostorovou představivost, koncentraci a plánování. Nejoblíbenější hra pro děti od 3 let je Katamino Classic od francouzského výrobce Gigamic, která je využívána jako učební pomůcka a získala řadu ocenění. Na své si přijdou samozřejmě i náročnější hráči, kteří především ocení strategické hry pro dva hráče, ale i pro celou rodinu. Takže stačí navštívit kategorii dřevěné hry a vybrat si, která společenská hra bude pro Vás nebo Vaší celou rodinu nejzajímavější. Společenské hry samozřejmě existují i v cestovních verzích, takže si zábavu můžete sbalit i na cesty.

Pokud tedy hledáte hračky, které v sobě zahrnují kvalitu, odolnost, smysluplnost, nápaditost, pestrost a spoustu dalších kladů, dřevěné hračky jsou správná volba. A nezapomeňte, že ne vždy levná koupě znamená kvalitu.

MenuX

Provozovatel webu, Kristýna Siberová, se sídlem náměstí Míru 12/7, Batelov, 588 51, IČ: 87230429, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím