Hračky a deskové hry Batelov - Jihlava

Naše firma www.spolecenskehry-hracky.cz vstoupila na trh společenských her a hraček v roce 2010. Jsme sice mladá, ale neustále se vyvíjející firma, která si upevňuje své místo na trhu. Naší hlavní prioritou je individuální, ale především stoprocentní přístup ke každému zákazníkovi a jeho potřebám.

 

Hračky Batelov - Jihlava - nákup z pohodlí domova

Nakupovat zboží můžete v našem internetovém obchodě, kde je pro Vás připraveno více jak 10000 produktů a sortiment neustále rozšiřujeme. Zakoupené zboží si poté můžete zdarma vyzvednout v našem výdejním místě na adrese Batelov, náměstí Míru 12/7. Kontakty

 

Hračky a společenské deskové hry - inteligentní zábava

Náš obchod se především specializuje na dřevěné hračky a hračky takového typu, které nejenom dětem přináší radost ze hry, ale zároveň pomáhají zlepšovat jemnou motoriku, napomáhají lepší představivosti a zlepšují logické myšlení, což je pro naše děti velice důležité. Druhou naší základní specializací jsou deskové a společenské hry, které všem přinášejí logickou zábavu. Společenské hry mají široké zastoupení ve věkové kategorii pro děti předškolního věku, ale na své si přijdou i náročnější hráči, pro které máme připravené deskové hry od vydavatelů jako jsou Fantasy Flight Games, Stronghold Games a mnoho dalších.

 

Přejeme příjemnou zábavu.

 

 

 

Společenské hry a hračky

Kdo si hraje nezlobí a skvěle se baví. Pojďte se bavit také. Užijte si svůj volný čas na maximum a zabavte své děti. Chvíle strávené s rodinou jsou čím dál tím vzácnější a když už se Vám podaří být spolu, vychutnejte si je co nejvíc.

Společenské hry pro malé i velké

Společenské hry jsou nejlepší zbraní jak zabít nudu. Zavedou Vás do světa fantazie, kde můžete soupeřit s ostatními nebo dát průchod své představivosti. Už jste si někdy vyzkoušeli, zda máte strategické schopnosti, zda umíte odhadnout, jak se budou chovat ostatní? Výbornou vlastností společenských her je, že se bavíte sami a svou zábavu prožíváte se svými nejbližšími. Neváhejte a vyberte si společenské hry z naší široké nabídky. Přesvědčte se o tom, že společenské hry zabaví opravdu každého.

Dětské hračky

Kdo si hraje, nejenže nezlobí, ale i rozvíjí svou fantazii a schopnosti. Dětské hračky jsou proto ideálním způsobem jak napomáhat rozvoji dětské osobnosti. Pohled na spokojeně si hrající děti je jednou z nejlepších odměn pro rodiče. Nabízíme Vám širokou škálu, ze které si dětské hračky určitě vyberete.

Nejširší nabídka

V našem eshopu najdete hračky pro nejmenší děti i hračky pro velké kluky a holky. Vybírat můžete dětské hračky podle věku i podle toho, zda potřebujete hračky pro holky nebo hračky pro kluky. Nabízíme Vám kvalitní dětské hračky, které Vaše děti ocení.

Stoprocentní služby

V našem eshopu najdete nejen společenské hry a dětské hračky všeho druhu za bezkonkurenční ceny, ale také vzorný zákaznický servis. Vybírejte u nás společenské hry, hračky pro nejmenší a hračky pro holky i hračky pro kluky v pohodlí a s jistotou.

MenuX

Provozovatel webu, Kristýna Siberová, se sídlem náměstí Míru 12/7, Batelov, 588 51, IČ: 87230429, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím