Novinky

09.09.2017 - Fenomén: Dřevěné vláčkodráhy

Vláčkodráhy se obecně i po mnoha desetiletích těší velkému zájmu a tradici. Snad nemusíme ani zmiňovat či vyprávět, za jak velkým množství touhy, potěšení i různých lidských příběhů malé vláčky stojí. Pod takovým malým vláčkem se však dnes dá představit vlastně ledacos. Od klasických kruhových vláčků, přes krásné modelové železnice v měřítku TT, až třeba po vlastní zahradní dráhu. My ... více »

08.09.2017 - Vítejte na našem novém webu!

Pokud již s naším eshopem Společenské hry - hračky máte zkušenosti a právě jste zavítali, dost možná jste si všimli poněkud velké změny. :) Ano, s potěšením Vám představujeme náš nový web! Dosud jsme usilovně pracovali a stále pracujeme na tom, aby náš web dostal nejen nový kabátek, ale aby se zároveň stal přehlednějším, příjemnějším a pohodlnějším právě pro Vás. ... více »

08.09.2017 - Melissa & Doug - příběh manželského páru z amerického Connecticutu

Ačkoliv se říká, že jsou Spojené státy americké zemí neomezených možností, není zde vůbec jednoduché začít a posléze úspěšně vést kariéru v jakémkoli oboru. Ovšem, když už se povede, stojí za tím v naprosté většině případů senzační příběh a jeden takový Vám právě přinášíme. Přeneseme se nyní na konec 80. let do amerického státu Connecticut, kde začíná právě příběh Melissy ... více »

MenuX

Provozovatel webu, Kristýna Siberová, se sídlem náměstí Míru 12/7, Batelov, 588 51, IČ: 87230429, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím